TOPlist

Neváhejte nás kontaktovat – poradíme i Vám

Co když program Právník Snadně nejde nainstalovat?

Pravděpodobně je problém s instalací .NET Framework 2.0, což je komponenta systému Microsoft Windows potřebná pro běh programu Právník Snadně. Řešením je nainstalovat .NET Framework 2.0 před instalací programu Právník Snadně. Lze jej stáhnou zde.
Na této adrese se také dozvíte požadavky na instalaci .NET Framework 2.0.

Kam se obracet pro radu?

Pokud budete mít s programem Právník Snadně nějaké problémy, můžete se obrátit na adresu support@snadne.cz. Zde také můžete směřovat připomínky, návrhy na zlepšení a hlášení chyb. Tyto informace jsou pro nás důležité. Program bude na základě Vašich připomínek upravován a nové verze budou přístupné prostřednictvím aktualizací.

Při spuštění programu se objeví chyba a program Právník Snadně je ukončen.

Aktualizace operačního systému Windows měly na některých konfiguracích vliv na správný běh programu Právník Snadně. Problém odstraníte přeinstalováním programu Právník Snadně.

Co mám dělat, když DVD Právník snadně nechce přehrát můj počítač?

Pravděpodobně vám chybí kodek, pro jeho staženi použijte tento odkaz. Při instalaci kodeku při volbě filtru zvolte navíc k přednastaveným možnostem možnost MPEG 2 Filter. V případě, že tento balíček kodeku nevyřeší Váš problém, prosím kontaktujte nás, nabídneme Vám jinou variantu řešení.